Facebook Pixel

Про нас

Карпатський регіон – мальовнича перлина України - відомий своїм багатством рослин та екологічністю. Власне тут з культивованих та дикорослих лікарських трав дбайливо збирають компоненти фіточаїв СВК «Антеа», адже саме доступність, безпечність і комплексність дії – основні переваги рослинних чаїв над синтетичними ліками.

З 2012 року члени кооперативу індивідуально займались вирощуванням на експериментальних площах та заготівлею дикорослих лікарських рослин у передгірських і гірських районах Карпат – Турківському, Стрийському й Дрогобицькому районах Львівської області.

У 2019 році низка однодумців об’єднались у СВК «Антеа» навколо ідеї екологічно чистої продукції у формі фіточаїв. Зараз Вирощування та заготівля проводиться в екологічно чистих місцях Карпатського передгір'я, основні площі культивування і заготівлі дикорослих трав зосереджені у смт. Меденичі, яке славиться своєю історією медового краю.

Переваги продукції СВК «Антеа»:

Лікарські рослини вирощуються на засадах органічного рослинництва: без застосування гербіцидів, мінеральних добрив, стимуляторів росту та будь-яких інших синтетичних сполук.

Збір сировини проводиться вручну.

Оптимальний ступінь подрібнення сировини.

Виключно натуральні компоненти. Фіточаї не містять у своєму складі штучних барвників, ароматизаторів, кофеїну, ГМО.

З метою розробки оптимального, науково обгрунтованого складу та способів застосування фіточаїв, "Антеа" співпрацює з кафедрою фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 

На упакуванні детально наведено оптимальну, обґрунтовану технологію приготування та спосіб вживання, які забезпечують найвищу корисність отриманих настоїв.  

Асортимент СВК «Антеа» зареєстровано як дієтичні добавки, які рекоендовані для вживання, що підтверджено Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи.