Facebook Pixel

Мінеральна вода

МЕДЕНИЦЬКА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА - ЯКІСТЬ ВАШОГО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я !!!

Вода є невід’ємною частиною всіх живих організмів, тому вони вимагають постійного живлення нею – так можна пояснити важливість цієї життєдайної вологи. Луї Пастер писав: «Людина випиває 90% своїх хвороб». Якщо організм нормально працює, то немає потреби порушувати його рівновагу лікувальними водами, а вживати природну воду з мікроелементами в допустимих межах, які потрібні організму. Такою є вода з Меденицького родовища, яка розливається під торговою маркою «Меденицькі джерела». Глибина свердловини – 40 метрів.

За прогнозами водяних ресурсів, а також вже розвіданих і затверджених родовищ, Львівщина займає перше місце серед усіх областей України. До них в повній мірі відноситься і Меденицьке родовище, яке знаходиться в Передкарпатті  Дрогобицького району на однаковій відстані (приблизно 40 км) від курортних зон Трускавця і Моршина. Природна зона родовища екологічно чиста, а відповідно виключено будь-яке його забруднення.

За хімічним складом вода гідрокарбонатно-кальцієва з мінералізацією 0,25-0,3 г/л. Це говорить про те, що без обмежень, без шкоди для здоров’я її можна  пити  досхочу. Вона  добре вгамовує спрагу і кожний її ковток додає організму здоров’я. Це означає, що до її складу входить потрібна по кількості і якості норма всіх поживних речовин і мікроелементів. Її смакові якості гідні високої оцінки. Природна питна вода «Меденицькі джерела» не містить радіонуклідів, нітратів і нітрітів і інших шкідливих сполук, що робить її особливо цінною.

У книзі «Дрогобиччина – земля Івана Франка» згадуються історичні факти про здорову меденицьку воду, з якої робили содову воду, варили славне меденицьке пиво, «що розславило Меденичі по цілій Галичині», якому не було аналогу в регіоні.

Природна питна вода «Меденицькі джерела» з її активними речовинами і мікроелементами  є кращими  природними  ліками  необхідними для людського організму. Все це – дар природи, тому вона  володіє оздоровчим ефектом.